Flagsystem

 Polska produkcja


Od ponad dwudziestu lat jesteśmy producentem akcesoriów reklamowych. Początki firmy Borpetrol sięgają jednak już lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy to mój ociec Ryszard Boroniec założył swój własny zakład obróbki metalu. Nie były to czasy łatwe dla rozwoju przedsiębiorczości. Mimo wielu przeszkód ze strony ówczesnego systemu udało mu się osiągnąć bardzo dobre wyniki w szeroko pojętym rzemiośle. Swoje biznesowe doświadczenie i zacięcie przekazał dzieciom, które na użyźnionym tradycją gruncie postanowiły uprawiać swoje własne biznesowe pomysły.

W taki właśnie sposób Borpetrol wszedł w nową erę. W czasy masztów flagowych. Dlaczego jednak właśnie maszty?

Wyposażyć każdą flagę

Wraz ze zmianą sytemu zaczął się ogromny boom branży promocyjnej. Do głosu wyraźnie doszła potrzeba wyróżniania się na tle innych. Przy wolnorynkowej konkurencji to właśnie atrakcyjny wizerunek często decyduje o sukcesie danej firmy.

Jedną z możliwości kształtowanie image firmy stanowią flagi. Dobrze wyeksponowana flaga przyciąga bowiem wzrok i podnosi prestiż. Nie dziwi więc, że prezentowanie narodowych i firmowych barw z roku na rok zdobywa coraz więcej zwolenników, a firm zajmujących się produkcją i sprzedażą flag stale przybywa.

Posiadając doświadczenie w produkcji i opowiednie zaplecze technologiczne, postanowiliśmy rozpocząć produkcję szeroko pojętego osprzętu do flag.W skład oferty naszej firmy wchodzą: maszty flagowe , stojaki flagowe, uchwyty flagowe , godła, maszty beachflag, podstawy do beachflag i wiele innych produktów.

Nawiązaliśmy współpracę z wieloma agencjami reklamowymi w kraju i zagranicą. Swoją ofertę kierujemy również do klientów indywidualnych. Będąc elastyczni wobec potrzeb rynku, stale szukamy nowych rozwiązań, tak aby spełnić wszystkie, nawet najbardziej trudne, wymagania kontrahentów.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy!

Borpetrol Bis Artur Boroniec
ul. Olszówka 130
43-300 Bielsko Biała
NIP: 547-135-52-77

 

+48 33 496 41 68

 flagsystem@flagsystem.pl

 


Magazyn i produkcja:
Jasienica 249
43-385 Jasienica

 

© 2024 Borpetrol | Projekt i wykonanie: WizjaNet: witryny internetowe