domek
 
logo
logo Strona główna > OFERTA > GODŁA >

Godła w jasnej ramie drewnianej

Godło, które polecamy wszystkim osobom lubiącym prostotę. Świetnie prezentuje się na każdej ścianie. Wyróżnia się jasną, bukową ramą.

Godła w ciemnej ramie drewnianej

To godło zadowoli wszystkich miłośników ciemnego drewna. Bukowa rama z efektownymi złoceniami świetnie komponuje się z klasycznym wizerunkiem naszego symbolu państwowego.

Godła PCW

Godło to absolutnie niezbędny element wystroju każdej państwowej instytucji. Nasze godła PCW warto polecić szkołom czy urzędom. Godła wykonane są z najlepszej jakości PCW. 

Godła na płycie MDF

Godło na płycie MDF to kolejna propozycja naszej firmy dla osób, które chcą w swojej instytucji wyeksponować tak ważny symbol. Godło dostępne jest w dwóch rozmiarach. Klient może więc wybrać godło adekwatne do jego potrzeb.

Godła na desce bukowej

Godła na bukowej desce to elegancki sposób prezentowania symbolu narodowego. Godła  są dostępne w dwóch rozmiarach. Klient może więc wybrać godło adekwatne do jego potrzeb.

Orzeł duży i mały

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w naszej ofercie umieściliśmy także same mosiądzowane orły. Wysokiej jakości orły dostępne są w trzech  rozmiarach.

0Newsletter:
Strona główna Oferta Kontakt

Edited by e-words