domek
 
logo
logo Strona główna > OFERTA > UCHWYTY FLAGOWE >

Uniwersalny uchwyt na każdy słup

Po wielu miesiącach intensywnej pracy możemy z dumą zaprezentować absolutną nowość na rynku ? uniwersalny uchwyt flagowy na 1,2 lub 3 drzewce, który można zamocować na każdym słupie.

Uchwyt uniwersalny - prosty

Uchwyt uniwersalny prosty to kolejna wersja naszego uchwytu flagowego, który można zamontować na każdym słupie. Uchwyt ten świetnie nadaje się do mocowania na słupie flag, które mają być stale rozpostarte.

Uchwyty ścienne BIG

Uchwyt flagowy BIG pozwala skutecznie eksponować flagi na fasadzie budynku. Uchwyt produkujemy w wersjach I, II i III ramiennych, ze stali ocynkownej lub lakierowanych proszkowo

Uchwyty ścienne ALUCH

Uchwyt flagowy ALUCH przeznaczony jest do eksponowanie jednej flagi na fasadzie budynku. Wykonujemy go z wysokiej jakości aluminium i malujemy proszkowo na kolor: biały, kremowy, złoty lub czarny.

Uchwyty ścienne ROMB

Uchwyt flagowy ROMB pozwala skutecznie eksponować flagi na fasadzie budynku. Uchwyt produkujemy w wersjach I, II i III ramiennych, lakierowanych proszkowo na kolor: złoty lub czarny.

Uchwyty ścienne HERB

Uchwyt flagowy HERB charakteryzuje się masywną budową. Produkujemy go ze stali w wersjach I, II i III ramiennych. Uchwyt dwukrotnie malujemy, najpierw farbą, a później lakierem.

Uchwyty na ściany ocieplone styropianem

Uchwyt zaprojektowaliśmy specjalnie pod montaż na ściany ocieplone styropianem. Wykonujemy go z wysokiej jakości aluminium. Lakierujemy proszkowo na kolor: biały, kremowy, złoty lub czarny.

Uchwyty ścienne PCW

Uchwyt ścienny PCW proponujemy razem z metrowym masztem. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które mają flagę i potrzebują kompletny osprzęt do jej prezentacji na fasadzie budynku.

Uchwyty ścienne z masztem 150 cm

Uchwyt wraz z masztem to kompleksowy osprzęt  do prezentacji flagi na fasadzie budynku. W tej wersji proponujemy uchwyt z masztem 150 cm. Obie części wykonane są z wysokiej jakości aluminium.

Uchwyty ścienne z masztem 130 cm

Uchwyt oferujemy w zestawie z 130 cm masztem. Jest to kolejna, interesująca propozycja dla osób, które posiadają flagę i chcą ją w efektowny sposób zaprezentować na fasadzie budynku.

0Newsletter:
Strona główna Oferta Kontakt

Edited by e-words