domek
 
logo
logo Strona główna > OFERTA > STOJAKI FLAGOWE >

Stojaki flagowe - PODKOWA

Stojaki flagowe w kształcie podkowy produkowany w wersji na jedną, dwie lub trzy flagi

Stojaki Golden Line i Sliver Line

Nowość!  Ekskluzywne stojaki flagowe wykonane z zastosowaniem nowoczesnej technologii metalizacji.

Stojaki flagowe kamienne typ 1

Ekskluzywne stojaki flagowe wykonane kamienia naturalnego.

Stojaki flagowe kamienne typ 2

Ekskluzywne stojaki flagowe wykonane kamienia naturalnego.

Stojaki flagowe - standard

Przystosowane są do eksponowania flagi wewnątrz budynku. Produkujemy je w dwóch standardowych kolorach: złotym i srebrnym. Nie ma jednak żadnego problemu w zamówieniu stojaków w innych kolorach. Są dostępne w wersjach jedno i wieloramiennych. Aby wybór był bogatszy, stojaki  do flag standard jednoramienne przygotowujemy w dwóch wersjach różniących się średnicą podstawy.

Stojaki flagowe - drewniane

Wykonujemy z polakierowanego drewna bukowego. Dostępne w wersjach jedno i wieloramiennych. Te stojaki do flag zdecydowanie można polecić wszystkim miłośnikom naturalnego drewna.

Stojaki flagowe - exclusive

To bogatsza wersja stojaków flagowych drewnianych. Podstawy stojaków oprócz elementów drewnianych zawierają eleganckie, lakierowane mosiężne plafony. Jeżeli ktoś szuka ekskluzywnego wystroju dla siedziby swojej instytucji, to te stojaki do flag nadają się do tego celu idealnie.

Stojak flagowy krzyżak

Przystosowane są do eksponowania flagi wewnątrz i na zewnątrz budynku. Stabilna konstrukcja zapewnia bezpieczną ekspozycję flagi. Te stojaki do flag polecamy w kolorach: czarnym.

Stojak flagowy - stalowy

Stojaki flagowe  to stabilny sposób na eksponowanie flagi na wewnątrz i na zewnątrz budynku. Polecamy  je w kolorach srebrnym i złotym. Stojaki przygotowujemy z wybraną przez klienta ilością ramion.

Maszty do stojaków flagowych - drewniane

Maszty drewniane pasują do stojaków flagowych: drewnianych i exclusive. Maszty wykonujemy z elementów drewniany i mosiężnych, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe. Maszty wieńczymy ozdobnymi, mosiężnymi kulkami.

0Newsletter:
Strona główna Oferta Kontakt

Edited by e-words