domek
 
logo
logo Strona główna > O FIRMIE >

Borpetrol - firma z tradycjami

Od ponad piętnastu lat jesteśmy producentem masztów flagowych i innych akcesoriów reklamowych. Początki firmy Borpetrol sięgają jednak już lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy to mój ociec Ryszard Boroniec założył swój własny biznes. Nie były to czasy łatwe dla rozwoju przedsiębiorczości. Mimo wielu przeszkód ze strony ówczesnego systemu udało mu się osiągnąć bardzo dobre wyniki w szeroko pojętym rzemiośle. Swoje biznesowe doświadczenie i zacięcie przekazał dzieciom, które na użyźnionym tradycją gruncie postanowiły uprawiać swoje własne biznesowe pomysły.

W taki właśnie sposób Borpetrol wszedł w nową erę. W czasy masztów flagowych. Dlaczego jednak właśnie maszty?

maszt

 

Wyposażyć każdą flagę

Wraz ze zmianą sytemu zaczął się ogromny boom branży promocyjnej. Do głosu wyraźnie doszła potrzeba wyróżniania się na tle innych. Przy wolnorynkowej konkurencji to właśnie atrakcyjny wizerunek często decyduje o sukcesie danej firmy.

 

Jedną z możliwości kształtowanie image firmy stanowią flagi. Dobrze wyeksponowana flaga przyciąga bowiem wzrok i podnosi prestiż. Nie dziwi więc, że prezentowanie narodowych i firmowych barw z roku na rok zdobywa coraz więcej zwolenników, a firm zajmujących się produkcją i sprzedażą flag stale przybywa.

Posiadając doświadczenie w produkcji i opowiednie zaplecze technologiczne, postanowiliśmy rozpocząć produkcję szeroko pojętego osprzętu do flag.W skład oferty naszej firmy wchodzą: maszty, stojaki flagowe, godła, słupy do monitoringu i wiele innych produktów.

Nawiązaliśmy współpracę z wieloma agencjami reklamowymi w kraju i zagranicą. Swoją ofertę kierujemy również do klientów indywidualnych. Będąc elastyczni wobec potrzeb rynku, stale szukamy nowych rozwiązań, tak aby spełnić wszystkie, nawet najbardziej trudne, wymagania kontrahentów.

Nasze produkty znaleźć można w takich miejscach, jak Belweder, Warszawska Starówka czy... dach Urzędu Miasta w Rudzie Śląskiej.

Dla nas zamówienie jest obietnicą, której dotrzymanie traktujemy jako bezwzględny priorytet wszystkich naszych działań!

Nie jesteśmy gołosłowni! Zapoznaj się referencjami i opiniami o naszej firmie>>>

 

 

 

Trytytki złączą wszystko

 

Mając na celu ciągły rozwój, a także widząc zapotrzebowanie na rynku, postanowiliśmy rozszerzyć swoją działalność o handel artykułami elektroinstalacyjnymi. Długoletnie doświadczenie oraz wysoka konkurencyjność sprowadzanych przez nas produktów czyni z nas czołową firmą w tej branży na rodzinnym rynku.

Przejdź do strony trytytek>>>

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy!

 

 

 

 

 

 

0Newsletter:
Strona główna Oferta Kontakt

Edited by e-words