domek
 
logo
logo Strona główna > OFERTA > STOJACZKI NA PROPORCZYKI >

Stojaczek na proporczyki - Płaski

Elegancki pasujący do każdego wystroju stojaczek wykonany ze stali chromowanej wykończony ozdobną głowiczką

Stojaczki na proporczyki - klasyczne

Stojaczki gabinetowe w wersji klasycznej polecić należy wszystkim, którzy w tradycji szukają inspiracji do wystroju swego biura. Charakteryzuje je stonowana elegancja - nie rzucają się natrętnie w oczy, niepotrzebnie rozpraszając uwagę odwiedzających gabinet gości.

Stojaczki na proporczyki - sferyczne

Sferyczne stojaczki gabinetowe polecamy wszystkim, dla których nowoczesny wystrój tworzy biznesową atmosferę.  Stojaczek sferyczny charakteryzuje się nowoczesnym i nieszablonowym kształtem, dzięki czemu urozmaici wystrój każdego biura.
 

Stojaczki na proporczyki - drewniane

Stojaczki gabinetowe drewniane są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich miłośników naturalnego drewna. Spójnie komponują się z innymi drewnianymi akcesoriami każdego gabinetu.

Stojaczki na proporczyki - EKO1

Stojaczki gabinetowe EKO 1 to ekonomiczne rozwiązanie do każdego biura. Wyróżniają się lekkością, uzyskaną dzięki  pustym w środku podstawkom.

Stojaczki na proporczyki - EKO 2

Stojaczki gabinetowe EKO 2 kształtem zbliżone są do stojaczków EKO 1. Podobnie jak one wyróżniają się lekkością uzyskaną dzięki pustym w środku podstawką.

Stojaczki na proporczyki - wire

Stojaczki gabinetowe wire to nowość w naszej ofercie. Dostępne są w dwóch wysokościach: 36 i 50 cm. Można na nich zawiesić flagiętkę lub proporczyk.

Stojaczki na proporczyki - z ramieniem

Stojaczek z ramieniem to prawdziwy minimaszt do postawienia na biurku. Ramię stojaczka przypomina te, które zastosowaliśmy w kilku modelach naszych masztów flagowych.

0Newsletter:
Strona główna Oferta Kontakt

Edited by e-words