domek
 
logo
logo Strona główna >

Acesoria wyborcze

Już wiosną odbędą się wybory do parlamentu europejskiego a jesienią tego roku czekają nas wybory  samorządowe. Dlatego każda osoba odpowiedzialna za profesjonalne przygotowanie komitetów wyborczych powinna zadbać o wysokiej klasy akcesoria wyborcze.Czytaj więcej...

Uniwersalny uchwyt na każdy słup

Po wielu miesiącach intensywnej pracy możemy z dumą zaprezentować absolutną nowość na rynku ? uniwersalny uchwyt flagowy na 1,2 lub 3 drzewce, który można zamocować na każdym słupie.

Uchwyt uniwersalny - prosty

Uchwyt uniwersalny prosty to kolejna wersja naszego uchwytu flagowego, który można zamontować na każdym słupie. Uchwyt ten świetnie nadaje się do mocowania na słupie flag, które mają być stale rozpostarte.

Amfiteatr w Jaworzu

 

Pyskowice

 

STOJAKI FLAGOWE DREWNIANE

Zobacz stojaki flagowe drewniane...

Stojaki flagowe - standard

Przystosowane są do eksponowania flagi wewnątrz budynku. Produkujemy je w dwóch standardowych kolorach: złotym i srebrnym. Nie ma jednak żadnego problemu w zamówieniu stojaków w innych kolorach. Są dostępne w wersjach jedno i wieloramiennych. Aby wybór był bogatszy, stojaki  do flag standard jednoramienne przygotowujemy w dwóch wersjach różniących się średnicą podstawy.

NOWA KABINA WYBORCZA SZYBKI MONTAŻ

W naszej ofercie pojawiła się nowa kabina wyborcza.

10 METROWE MASZTY FLASH

Z okazji uruchomienia nowego bloku elektrowni Łagisza, przygotowaliśmy i postawiliśmy 3 wspaniałe, 10 metrowe maszty typu FLASH.

0Newsletter:
Strona główna Oferta Kontakt

Edited by e-words